Małgorzata Żółtaszek

Przewodniczka Czułego Życia.

Pomogę Ci odnaleźć czułość dla siebie i zbudować relacje pełne harmonii, spokoju i bliskości.

Jestem praktykiem terapii IFS, certyfikowaną trenerką komunikacji ze specjalizacją w Porozumieniu bez Przemocy, coachem oraz pisarką.  Wesprę Cię w odzyskaniu energii, mocy oraz lekkości w życiu i kontaktach z ludźmi.

Pomagam, gdy myślisz:

"Nie mam już siły"

„Nie umiem budować relacji"

„Jestem do niczego”

„Nie radzę sobie z emocjami"

„Jestem wiecznie zmęczona"

„Nie lubię mojego ciała i siebie”

"Boję się zaufać"

"Ludzie mnie nie rozumieją"

"Wszyscy mnie wykorzystują"

"Mój związek nie działa"

"Moje dziecko ze mną nie rozmawia"

"Mój zespół w pracy potrzebuje wsparcia w komunikacji"

Z kim pracuję?

Pracuję indywidualnie z Kobietami, Mężczyznami i Parami (terapia IFS, coaching transformacyjny)

Współpracuję szkoleniowo z pracownikami, menedżerami, liderami w firmach, korporacjach, szkołach, fundacjach, jednostkach kulturalnych i samorządowych (komunikacja empatyczna w idei NVC)

Cyklicznie organizuję i realizuję autorskie warsztaty i kursy: Czułe słówka, Rodzicielstwo lekkości, 24 lekcje czułości dla wewnętrznego dziecka dla Kobiet, Mężczyzn i Rodziców.

W jaki sposób mogę Cię wesprzeć?

Czułe zapiski - Notatki z drogi ku Czułemu życiu

Ty i słońce w Tobie

Uwielbiam metaforę słońca. Słońce to ciepło, które może nas otulić, rozlać się po całym naszym ciele i wypełnić sobą wychłodzone trudnymi doświadczeniami i emocjami zakamarki

Czytaj więcej »

Dzieci to ludzie.

❤ Dziś napiszę o tym, co już od dłuższego czasu bardzo mnie porusza, ale w czasie wakacji, podsycane różnymi kampaniami marketingowymi, porusza mnie jeszcze bardziej.

Czytaj więcej »

Współczułość

❤– Wszystko, tylko nie współczucie – słyszę czasem w czasie sesji terapeutycznych.– Nie chcę litości, “ojojczania” i mówienia, że jestem biedny.– Nie jestem ofiarą. Przecież

Czytaj więcej »

Wartość, a ocena.

❤ Każdego roku, w czasie zakończenia roku szkolnego obserwuję uczniów, którzy zakończyli swój kolejny etap edukacji. Jedni z nich są dumni i zadowoleni z siebie. Niektórzy

Czytaj więcej »

Czy wiesz, że piszę również książki dla najmłodszych?

MAŁGOSIA ŻÓŁTASZEK KSIĄŻKI DLA DZIECI

Oprócz prowadzenia warsztatów, programów i konsultacji dla rodziców, piszę też książki.

Możecie czytać je dzieciom, by poczuły, że są mądre, ważne, to co wnoszą do świata jest wielką wartością, a oprócz tego są w stanie poradzić sobie z każdym kłopotem – czy to samemu, czy korzystając ze wsparcia dorosłych lub postaci magicznych.

Istotne jest bowiem, by dzieci miały poczucie, że noszą w sobie moc i wzmacniały dzięki temu swoje poczucie własnej wartości. To wszystko idee Porozumienia bez Przemocy, które obecne jest w moim życiu osobistym i którym dzielę się w życiu zawodowym. Polecam tę ideę i Państwu oraz Waszym dzieciom. Polecam czytanie i słuchanie opowieści, które stworzyłam wraz z dziećmi, o dzieciach, dla dzieci i dla dorosłych.

Czego doświadczają moi klienci:

"Na spotkaniach z Panią Małgorzatą czuję się zawsze zrozumiana i nigdy nie oceniana – bez względu na kaliber problemu, z którym przychodzę. Między innymi dzięki temu zrodziło się we mnie zaufanie i duże poczucie bezpieczeństwa, a to dodało mi z kolei odwagi, aby pójść krok dalej, otworzyć się i przyjrzeć się temu to co we mnie ukryte i niewyrażone. Hmm droga nie łatwa, nie zawsze potrafię zrozumieć skąd we mnie takie, a nie inne emocje i reakcje, ale Pan Małgorzata pomaga mi to odkryć i pokazać logiczną całość. Bez jej intuicji, wiedzy i empatii nie byłabym w tym miejscu w którym teraz jestem, dziękuję! PS: Każdy powinien mieć swoja Panią Małgosię, ja polecam TĄ!"
Ania
"Genialny program i prowadząca. Baaardzo dużo mi dał – wiem, na czym się zapalam i „haczę” i o co muszę zadbać w relacjach z najbliższymi. Nie dowiesz się tego z żadnej książki. Małgosia jest świetna w tym, co robi. Poniedziałkowe sesje były w moim przypadku najczęściej „przepłakane”, bo dotykały trudnych dla mnie tematów. Gosia dawała dużo wsparcia i nie pozostawiała żadnych pytań bez odpowiedzi. W ciągu tygodnia zasypywałam naszą grupę fejsbukową relacjami z tego, jak poradziłam sobie z wyzwaniami w danym dniu – Gosia zawsze znalazła czas, żeby to mądrze skomentować, zadać wspierające pytanie albo po prostu pocieszyć. Piątkowy live to zastrzyk odwagi, pozytywnej energii na weekend i kolejny tydzień. Cudnie skomponowany miesiąc samorozwoju (u nas kurs był krótszy, bo miałyśmy kameralną grupę). Pozostaje w kontakcie z Małgosią, bo czuje, że to dopiero mój początek drogi ku lekkości i mocy. Polecam każdemu, kto jeszcze się waha. Ten kurs to nie koszt, to inwestycja!!!"
Ania

Przeglądaj produkty w sklepie

Nie przegap żadnej nowości

Pobierz i odsłuchaj