O mnie

Autor: @pozytywnerelacje |

Jestem idealistką i marzycielką. Głęboko wierzę, że pracując nad sobą możemy sięgać gwiazd. Jestem tego najlepszym przykładem.

Dlatego wspieram kobiety i mężczyzn w ich różnych życiowych rolach – rodzicielskich, osobistych, zawodowych, by mogły i by mogli sięgać po wszystko to, o czy marzą. Pomagam poprzez sesje indywidualnej terapii IFS, szkolenia i warsztaty NVC oraz moje autorskie programy – m.in. Rodzicielstwo lekkości, które łączą wiedzę, praktykę i doświadczenie zawodowe oraz osobiste.

Jestem praktykiem terapii IFS, certyfikowaną trenerką komunikacji ze specjalizacją w Porozumieniu bez Przemocy, oraz coachem.

Jestem też spełnioną mamą dwójki dzieci, szczęśliwą żoną i pisarką. Jestem w miejscu, które mi służy, które jest uhonorowaniem moich dążeń i pragnień. Zawdzięczam to otwartości na zrozumienie siebie, odwadze w odkrywaniu osobistych blokad i niesłużących mi przekonań, oraz własnej pracy rozwojowej i terapeutycznej.

Żyję z empatią NonViolent Communication i z przyjęciem wszystkich moich części w duchu Internal Family Systems. Dzięki temu uśmiecham się do siebie i mogę pozwolić sobie na bycie sobą.

I Ciebie zapraszam na ścieżkę wewnętrznego poznania, by w autentyczności i z lekkością korzystać ze swojego potencjału. Efektem może być przecież sięgnięcie aż do gwiazd:)

 

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Sylwia
Sylwia
3 lat temu

W ostatnią sobotę miałam przyjemność uczestniczyć w szkoleniu: „Pozytywne relacje z dziećmi. Empatia, a konflikty.”
Rewelacyjna atmosfera, ogrom przydatnych informacji i niezwykła umiejętność prowadzącej – Małgorzaty Żółtaszek – w nienachalnym ale równocześnie bardzo skutecznym przekazaniu tej cennej wiedzy !!!
Idealne warsztaty dla każdego rodzica i nauczyciela !!!