Pozytywne Relacje ze Sobą

Autor: @pozytywnerelacje |

Być może nie zdajesz sobie z tego sprawy, ale od relacji jaką mamy sami ze sobą wszystko się zaczyna. To ona determinuje, jak się zachowujemy. Czy jesteśmy pewni siebie, czy brakuje nam zaufania do naszego potencjału, możliwości. Czy potrafimy docenić to, kim jesteśmy, czy patrzymy na siebie krytycznym okiem z poziomu naszych braków. Czy błędy, które popełniamy wbijają nasze samopoczucie w ziemię, unieruchamiają bez mocy, czy wywołują refleksję i wiarę, że zmiana jest możliwa.

Niektórzy z nas świetnie radzą sobie sami. Z odwagą idą przez życie, pokonując kolejne wyzwania i zakręty. Z ufnością w siebie chwytają swoją codzienność, doświadczają jej i cieszą się nią.

Są też tacy, którzy potrzebują wsparcia, ponieważ ich wdrukowane w przeszłości skrypty, wewnętrzne programy i przekonania sprawiają, że jest im trudno dostrzec nadzieję, światełko dla swojej przyszłości.

Jeśli jesteś osobą, która potrzebowałaby przewodnika po swoich doświadczeniach, schematach zachowania, doświadczanych uczuciach i towarzyszących im myślach, spotkajmy się. W czasie cyklu sesji pomogę Ci zrozumieć lepiej siebie. Uświadomić sobie jaka prawdziwa potrzeba kryje się za Twoim działaniem. Ustalić miejsce, do którego chcesz dojść i sposobu na to. Będę też Cię motywować, by Twoje marzenia mogły się ziścić.

Sesje prowadzę:

w gabinecie w Niepublicznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej przy ul. Strachocińskiej 159 we Wrocławiu lub on-line, via skype.

Sesje prowadzę w języku polskim i angielskim.

Dla osób, które wolą pracować w grupie prowadzę warsztaty i kursy. Szczegóły w zakładce Szkolenia otwarte.

Możliwość komentowania jest wyłączona.