Terapia IFS

Autor: @pozytywnerelacje |

„Wszystkie części mile widziane”

Richard Schwartz

Każdy z nas ma w sobie doskonałe „JA”. Niezależnie od naszych doświadczeń, przeżyć, trudności, wzlotów i upadków, „JA” jest. To właśnie nasze „JA” umożliwia zmianę, wewnętrzne uzdrowienie, odnalezienie drogi ku osobistemu szczęściu. To w końcu „JA” pozwala nam spotkać się z naszymi wszystkimi częściami – tymi motywującymi nas do działania i czasem wpędzającymi nas w pułapkę perfekcjonizmu, tymi chroniącymi nas przed porażką, ale działającymi poprzez sabotaż naszych działań. Również z częściami głęboko ukrytymi noszącymi w sobie ciężar wstydu, poczucia beznadziei, poniżenia, czy obezwładniającego lęku. „JA” i wszystkie części składają się na nasz System Wewnętrznej Rodziny (ang. IFS – Internal Family System).

W czasie terapii pomagam w spotkaniu się ze swoim „JA”, oraz wszystkimi częściami, które z wielką troską o Ciebie, stworzyły Twój wewnętrzny system. Zapraszam Cię do wewnętrznej podróży. Do odkrycia prawdziwych intencji wszystkich Twoich części – zwłaszcza jeśli manifestują się w sposób, którego nie chcesz (np. krytyk wewnętrzny, perfekcjonizm, prokrastynacja, stany depresyjne). Zapraszam Cię do przyjęcia ich w pełni – część z nich zapewne towarzyszy Ci od wczesnego dzieciństwa. Poznaj je i poznaj siebie. Pozwól swojemu „JA” być Twoim przewodnikiem.

Sesje prowadzę:

  • ON-LINE na Skype, lub Zoom lub
  • stacjonarnie we Wrocławiu w Niepublicznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej przy ul. Kmiecej 3.

Kontakt:

mailowo: [email protected] lub telefonicznie: 607 660 949.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ania
Ania
4 dni temu

Na spotkaniach z Panią Małgorzatą czuję się zawsze zrozumiana i nigdy nie oceniana – bez względu na kaliber problemu, z którym przychodzę. Między innymi dzięki temu zrodziło się we mnie zaufanie i duże poczucie bezpieczeństwa, a to dodało mi z kolei odwagi, aby pójść krok dalej, otworzyć się i przyjrzeć się temu to co we mnie ukryte i niewyrażone. Hmm droga nie łatwa, nie zawsze potrafię zrozumieć skąd we mnie takie, a nie inne emocje i reakcje, ale Pan Małgorzata pomaga mi to odkryć i pokazać logiczną całość. Bez jej intuicji, wiedzy i empatii nie byłabym w tym miejscu w którym teraz jestem, dziękuję! PS: Każdy powinien mieć swoja Panią Małgosię, ja polecam TĄ!

Marta
Marta
4 dni temu

Każda sesja niesie dla mnie coś niesamowitego…mimo że spotykamy się przez skype Małgosia pracuje ze mną jakby była tuż obok, pozwala mi poznać moje różne odsłony, zaopiekować się tymi wspomnieniami, częściami, które tego potrzebują. Dopiero teraz, dzięki Małgosi dostrzegam jak bardzo, to co mnie uruchamia tkwi głęboko i jaki mam wpływ na zrozumienie i przepracowanie.

Beata
Beata
5 dni temu

Większość z nas całe życie niesie na barkach plecak doświadczeń. Jest ciężki i nieporęczny. Małgosia umie zrobić tak, że powyciągamy z niego kamienie, przyjżymy się im i zrobimy krótką notatkę na temat tego co nas buduje a co nam szkodzi. Bierzemy tą notatkę do serca, a plecak zostawiamy na drodze. Nie jest już potrzebny. Dziękuję Małgosiu, dziękuję ci za lekkość 😊