OTWÓRZ SIĘ NA MIŁOŚĆ – DZIŚ JEST TEN DZIEŃ

Dlaczego boimy się miłości? Dlaczego boimy się pokochać? Dlaczego wolimy ostrożnie przestępować z nogi na nogę, krygować się, czekać aż coś się zmieni w naszym życiu, aż ktoś nas zauważy, lub uciekamy z relacji z obranych ścieżek, zanim na dobre się w nich umościmy?
Dzieje się tak, ponieważ prawdopodobnie nosimy w sobie lęk przed zranieniem, odrzuceniem, oceną, krytyką lub gdzieś w głębi mamy przekonanie, że nie zasługujemy na to, by ktoś, by świat nas pokochał.
Takie myśli i przekonania możemy w sobie nosić z wielu powodów. Składać się na nie mogą doświadczenia z dzieciństwa, a także przeżyte rozstania, porażki, trudności, z którymi byliśmy sami.

W czasie naszego jednodniowego warsztatu będziemy opiekować blokady, opory, lęki i przekonania, które sprawiają, że unikamy miłości, a tak naprawdę prawdopodobnie nie dajemy sobie prawa, by kochać samych siebie.
Ten warsztat jest po to, byśmy mieli odwagę sięgać po relacje, po sprawy dla nas ważne, bez strachu, że los, świat, ktoś nas wyśmieje, odrzuci lub zdeprecjonuje naszą wartość.
Spotkanie jest po to, byś mogła / mógł wejść na ścieżkę budowania miłości do siebie, która da Ci pewność, że zasługujesz na to, co najlepsze i masz prawo to mieć.
„Kochaj siebie, a świat pokocha Ciebie” – to nasze motto 😊

Dla kogo jest ten warsztat?

  • Dla osób, które chciałyby doświadczać życia bez przekonań, które wywołują lęk
  • Dla osób, które tęsknią za bliskimi relacjami i chciałyby nabrać odwagi, by je znaleźć,
  • Dla osób, które chciałyby poczuć sercem obfitość miłości,
  • Dla osób, które chciałyby rozpocząć transformację lęku i wstydu,
  • Dla osób, które chcą doświadczać większej sprawczości, pewności siebie i zaufania
  • Dla osób, które wiedzą, że rozwijanie siebie jest procesem i pracą własną inspirowaną przez innych, w którą warto zainwestować swoją energię
  • Dla kobiet i dla mężczyzn
  • Dla Ciebie 😊

Najbliższy warsztat:
Termin: 11.06.2022
Czas trwania: 7 h zegarowych + przerwa 1,5 obiadowa
9.00-12.30 – warsztat (w tym przerwy kawowe)
12.30-14.00 – przerwa obiadowa
14-17.30 – warsztat (w tym przerwy kawowe)

Miejsce:
Sala przy ul. Ubocze 12/5 we Wrocławiu

Liczba osób w grupie: Max 8

Twój wkład:
600 zł + Twój czas i Twoje zaangażowanie

Zapisy:
Warsztat stacjonarny
Warunkiem rezerwacji miejsca i uczestnictwa jest zakupienie warsztatu w sklepie.

Dobre słowa...

„Na ten warsztat szedłem z wątpliwościami: czy w ciągu kilku godzin można coś konkretnego osiągnąć? A jednak można. Wróciłem do domu z nowymi przemyśleniami na temat tego co blokuje mnie przed miłością. Świetne prowadzenie, wartościowe rozmowy i ciekawe ćwiczenia sprawiły że wiem nad czym mogę pracować."
Marcin G.
„Miałam dylemat - czy na warsztacie można skorzystać podobnie co na indywidualnym spotkaniu? Gosia poświęciła każdemu z osobna bardzo dużo uwagi i zagłębiała to z czym przyszliśmy lub co się pojawiło w trakcie spotkania. Czułam się bardzo swobodnie i zaopiekowana, a dzięki trafnym pytaniom mogłam odkryć w sobie to co mnie blokowało. A na koniec dzięki odpowiednim narzędziom Gosi udało mi się to przełamać i wprowadzić nowe "odczuwanie" i przekonania. Samej nie udało mi się tego wcześniej zrobić. Magia pracy grupowej, wniosków, ważnych padających zdań są nieocenione, do dziś wracam pamięcią do niektórych naszych wspólnych zdań czy odpowiedzi. Patrząc na prace innych osób można wiele tematów odnaleźć w sobie i skorzystać jakby przy okazji. Czy skorzystałabym ponownie? - oczywiście że tak. Otwierający i znakomicie wykorzystany czas <3
Ania

Zobacz produkty w sklepie

Nie przegap żadnej nowości

Pobierz i odsłuchaj

Dziękuję za zapis!

Sprawdź już teraz swojego maila