Obejrzyj nagranie

Autorski program MOCY dla Mam

Program Mocy dla Mam – Rodzicielstwo lekkości jest wynikiem długoletniego kontaktu z Mamami i wspieraniem ich na macierzyńskiej ścieżce. Jest wyjściem naprzeciw trudnościom i wyzwaniom, empatycznym otuleniem emocji i wsparciem we wszystkim tym, co pojawia się w sercu, duszy i życiu kobiety, gdy staje się mamą i gdy jej dziecko / dzieci rośnie / rosną.

Intencją programu jest to, byś jako Mama mogła być szczęśliwa. Byś czuła, że świat Ci sprzyja, a Ty poradzisz sobie ze wszystkim, co do Ciebie przyjdzie. Wstawanie w nocy, karmienie piersią, sadzanie na nocnik, diety i alergie, pierwsze dni w przedszkolu, sukcesy i porażki w szkole, „bunty” i pierwsze miłości. Byś mimo matczynych wyzwań mogła kochać swoje dziecko miłością, którą definiuję (inspirując się Gaborem Mate) jako pełnie czułości i pozbawione oceny, bycie blisko i obok.

Program jest po to, byś mogła być wewnętrznie silna, a przy tym dawała sobie przestrzeń na słabość, zagubienie, zmęczenie i byś w odwadze potrafiła poprosić o pomoc. Byś mogła dobrze czuć się sama ze sobą i byś umiała przyjąć siebie i to w czym jesteś. Bez krytykowania siebie i wytykania sobie błędów.

Program jest też po to, by wesprzeć Twój związek. Byś mogła odnaleźć się w nim, sprawdzić, jak się czujesz i budować z tatą Twojego dziecka wspólną przestrzeń. Byś potrafiła stanąć za sobą i jednocześnie dostrzec męską perspektywę.

Jeśli natomiast jesteś samodzielną Mamą, Rodzicielstwo lekkości może pomóc Ci, by poukładać życie od nowa i stworzyć bezpieczną przestrzeń dla Twojej rodziny.

Ten program nie jest po to, byś stała się inną osobą – lepszą, bardziej zorganizowaną, bardziej spełniającą oczekiwania. 

Ten program jest po to, byś dostrzegała i doceniała swój potencjał w tym jaka jesteś tu i teraz. 

Byś z LEKKOŚCIĄ doświadczała swojej AUTENTYCZNOŚCI, byś w ZAUFANIU szukała rozwiązań, byś z ODWAGĄ podejmowała decyzje i byś budowała bliskie relacje, w KONTAKCIE opartym na empatii, zrozumieniu, miłości i czułości. Mój program ma Cię wspierać w odkryciu MOCY, którą nosisz w sobie. Mój program ma Ci pomóc znaleźć LEKKOŚĆ w Twoim życiu, takim jakie jest. A jeśli przyjdzie Ci ochota coś zmienić, zrobisz to by dążyć do czegoś nowego, a nie by przed czymś uciec. 

Rodzicielstwo lekkości jest po to, byś była blisko siebie, a dzięki temu blisko Twoich bliskich. 

Z LEKKOŚCIĄ I W MOCY.

Program Mocy dla Mam jest też po to, byś mogła poznać inne Mamy, takie jak Ty. Byś mogła dzielić się z nimi tym, co dla Ciebie ważne. Byś mogła nawiązać nowe relacje, a może nawet przyjaźnie.

Zapraszam Cię do naszej wspólnej przestrzeni. Przygody poznawania siebie, poznawania własnych dzieci i moszczenia się w codzienności w sposób, który będzie służył Tobie i osobom, które kochasz.

Jak to zrobimy?

Przed nami:

* 8 trzygodzinnych warsztatów MOCY (razem 24 godziny) w przytulnej sali warsztatowej we Wrocławiu, w dzielnicy Wojnów (poniedziałki), byś z każdym spotkaniem była lepszą przyjaciółką samej siebie. Taką, która jest w równowadze między dawaniem, a braniem. Taką, która potrafi słuchać i wie, że zasługuje na bycie wysłuchaną. Taką, która nosi w sobie MOC:)

* 8 live’ów LEKKOŚCI on-line (piątki), by ugruntować Cię na Twojej ścieżce i dołożyć dawkę inspiracji i wsparcia:)

* 2 sesje indywidualnej terapii IFS, które możesz wykorzystać w czasie programu, lub do roku od jego zakończenia, byś mogła w większej prywatności zaopiekować swoje wrażliwe i delikatne doświadczenia.

Razem 34 godziny aktywnej wspólnej pracy i 8 tygodni wspierania się, kontaktu i bycia we wspólnej przestrzeni w zamkniętej grupie na FB.

Co będziemy robić w czasie warsztatów?

W czasie warsztatów skupimy się na Twoich relacjach, które masz ze sobą, na Twojej komunikacji z dziećmi i na Twoich relacjach z tatą Twoich dzieci  / Twojego dziecka. Zaprosimy do Twojej przestrzeni osobistej AUTENTYCZNOŚĆ, która pomoże Ci w podejmowaniu decyzji i obieraniu własnej ścieżki, ODWAGĘ, która wesprze Cię w trudnych momentach, gdy będziesz potrzebowała postawić granice, KONTAKT ze sobą, dzięki któremu odnajdziesz siebie i to, co jest dla Ciebie naprawdę ważne i ZAUFANIE, dzięki któremu dojdziesz tam, gdzie będziesz chciała być.

Będziemy pracować w grupach i indywidualnie, zaglądać w swoje wnętrze, dzięki ćwiczeniom i pytaniom i nieustannie się wspierać i uczyć się akceptować wszystko, w czym jesteś. Bez pośpiechu, bez ocen, w rytmie, ale też w elastyczności. Z uśmiechem, z lekkością. W doświadczaniu uczuć, przywoływaniu wspomnień, w odnajdywaniu siebie.

Jak będą wyglądały live’y?

W czasie live’ów Ty i pozostałe uczestniczki, będziecie w centrum mojej uwagi. Będę mówić do Was odwołując się do tego, co pojawiło się na warsztacie. Z intencją przypomnienia tego, co ważne dla Was, emocjonalnego wzmocnienia i poczucia, że wszystko idzie w dobrym kierunku. Jeśli będziesz oglądała live na żywo, będziesz mogła na bieżąco pytać i komentować, a ja będę odpowiadać. Będziesz też mogła odsłuchać live w dogodnym dla Ciebie terminie.

Jak będzie w grupie Rodzicielstwo lekkości?

W grupie będziemy razem przez osiem tygodni. Oznacza to, że w dowolnej chwili będziesz mogła podzielić się tym, co u Ciebie, poprosić o pomoc, dobre słowo i wsparcie. Będziesz też mogła dać to innym uczestniczkom. W grupie będę również ja, otwarta na Ciebie, gotowa do pomocy, służąca pomocnym pytaniem, radą, gdy o nią poprosisz. Przez osiem tygodni będę dla Was, by pomiędzy warsztatami i live’ami towarzyszyć Wam w procesach ku lekkości i mocy.

Dlaczego w programie są dwie godziny indywidualnej terapii IFS?

Czasami bywa tak, że o niektórych sprawach nie chcemy mówić w grupie. Są dla nas delikatne, poruszające i uruchamiają nasze wrażliwe części. Dobrze jest je zaopiekować w warunkach indywidualnych i przez to bardziej bezpiecznych. Indywidualne spotkania mogą też być wspierające, gdy program się skończy, a Ty okrzepniesz w procesie, wrócisz do codzienności i pewnego dnia poczujesz, że potrzebujesz jeszcze coś poukładać, zrozumieć. Wówczas będę do Twojej dyspozycji. 

Dla kogo jest ten program?

Program jest dla Mam, które doświadczają:

 • zmęczenia, 
 • wypalenia,
 • zagubienia,
 • frustracji,
 • złości,
 • poczucia niezgody.

Program jest dla Mam, które tęsknią:

 • za zmianą,
 • za lekkością,
 • za spokojem,
 • za odnalezieniem się,
 • za bliskością,
 • za współpracą,
 • za odpoczynkiem,
 • za byciem „tu i teraz”

Program jest dla Mam, które chciałyby:

 • zrozumieć siebie i swoje dziecko,
 • dogadywać się z tatą dziecka,
 • czuć wewnętrzną energię i moc,
 • mieć poczucie, że chcieć to móc,
 • umieć dbać o siebie,
 • umieć stawiać granice,
 • umieć oswajać emocje,
 • umieć powiedzieć „nie” i usłyszeć „nie”
 • witać każdy poranek z uśmiechem na twarzy.

 Zapraszam Cię, byś po uczestnictwie w programie:

 • Mogła czuć lub na nowo poczuć lekkość w życiu, swoim macierzyństwie, partnerstwie rodzicielskim,
 • Byś mogła doświadczać wewnętrznego spokoju,
 • Byś czuła, że bez ograniczeń oddychasz pełną piersią,
 • Byś nie czekała, aż ktoś pozwoli Ci być sobą,
 • Byś w odwadze pokazywała światu, że jesteś swoją własną przyjaciółką i umiesz o siebie zadbać,
 • Byś potrafiła rozmawiać z dziećmi i swoimi bliskimi tak, aby oni słyszeli i rozumieli Ciebie, a Ty ich,
 • By w Twoim domu królowała akceptacja, a każdy członek rodziny mógł rozkwitać,
 • By każdy problem mógł być rozwiązany z intencji miłości i obfitości,
 • Byś czuła się lekko i swobodnie we własnym domu i własnej rodzinie.

Najbliższa edycja – EDYCJA JESIENNA:)

04.10.2021 – 22.11.2021 (zapisy OTWARTE)

8 trzygodzinnych warsztatów – w godzinach 17.00-20.00

Miejsce spotkań:

Przytulna sala warsztatowa we Wrocławiu, przy ul. Ubocze 12/5, którą tworzę z myślą o Uczestniczkach takich jak Ty:)

Daty spotkań:

04.10.2021 (poniedziałek)

11.10.2021 (poniedziałek)

18.10.2021 (poniedziałek)

25.10.2021 (poniedziałek)

02.11.2021 (wtorek)

08.11.2021 (poniedziałek)

15.11.2021 (poniedziałek)

22.11.2021 (poniedziałek)

8 godzin live’ów dedykowanych specjalnie do grupy (piątki) – godz. 10.00-11.00

2 godziny indywidualnej terapii IFS w gabinecie lub on-line (w wybranym przez Ciebie czasie – w czasie programu, lub do roku od jego zakończenia)

Koszt programu to 2500 – 3000 zł, w zależności od wybranego przez Ciebie harmonogramu płatności:

 1. 2500 zł płatne jednorazowo, lub w 5 ratach po 500 zł
 2. 2800 zł płatne w 7 ratach po 400 zł
 3. 3000 zł płatne w 10 ratach po 300 zł.

Możesz wziąć udział w programie, korzystać z niego i tego, co odkryjesz dla siebie, a jednocześnie opłacić go w dogodnym dla siebie czasie.

Warunkiem rezerwacji miejsca jest zgłoszenie mailowe i wpłata 300 zł zaliczki na podany zwrotnie nr konta.

Zgłoszenia:

[email protected]

Możemy również umówić się na rozmowę telefoniczną, by móc się poznać, bym mogła odpowiedzieć na Twoje pytania, usłyszeć Twoje potrzeby i ustalić szczegóły.

Zapraszam Cię już dziś:)

Dobre słowa...

"Nie wiem jak to działa, ale działa! Po programie dalej mam dzieci, rodzinę, jestem mamą i żoną, dalej często niewyspaną i zmęczoną, okoliczności się nie zmieniły ale ja… inaczej już patrzę na siebie i codzienność. Program pokazał mi, że mogę się zatrzymać, jakoś zdystansować, nie zapalać za każdym razem, gdy jest pod górkę, gdy jest ciężko i trudno. Dla mnie czas spędzony z Małgosią dał mi nowy wymiar siebie. Czuję świeżość w duszy i umyśle i naprawdę czuję się silniejsza! To jest właśnie ta MOC, której jako Mama dwójki małych dzieci baaaardzo potrzebowałam. Małgosiu, bardzo Ci dziękuję, jesteś genialna!"
Agata
"Genialny program i prowadząca. Baaardzo dużo mi dał – wiem, na czym się zapalam i „haczę” i o co muszę zadbać w relacjach z najbliższymi. Nie dowiesz się tego z żadnej książki. Małgosia jest świetna w tym, co robi. Poniedziałkowe sesje były w moim przypadku najczęściej „przepłakane”, bo dotykały trudnych dla mnie tematów. Gosia dawała dużo wsparcia i nie pozostawiała żadnych pytań bez odpowiedzi. W ciągu tygodnia zasypywałam nasza grupę fejsbukowa relacjami z tego, jak poradziłam sobie z wyzwaniami w danym dniu – Gosia zawsze znalazła czas, żeby to mądrze skomentować, zadać wspierające pytanie albo po prostu pocieszyć. Piątkowy live to zastrzyk odwagi, pozytywnej energii na weekend i kolejny tydzień. Cudnie skomponowany miesiąc samorozwoju (u nas kurs był krótszy bo miałyśmy kameralna grupę). Pozostaje w kontakcie z Małgosia, bo czuje, że to dopiero mój początek drogi ku lekkości i mocy. Polecam każdemu, kto jeszcze się waha. Ten kurs to nie koszt, to inwestycja!!!"
Ania

Zobacz produkty w sklepie