Obejrzyj nagranie

Autorski program MOCY dla Mam

Program Mocy dla Mam – Rodzicielstwo lekkości jest wynikiem długoletniego kontaktu z Mamami i wspieraniem ich na macierzyńskiej ścieżce. Jest wyjściem naprzeciw trudnościom i wyzwaniom, empatycznym otuleniem emocji i wsparciem we wszystkim tym, co pojawia się w sercu, duszy i życiu kobiety, gdy staje się mamą i gdy jej dziecko / dzieci rośnie / rosną.

Intencją programu jest to, byś jako Mama mogła być szczęśliwa. Byś czuła, że świat Ci sprzyja, a Ty poradzisz sobie ze wszystkim, co do Ciebie przyjdzie. Wstawanie w nocy, karmienie piersią, sadzanie na nocnik, diety i alergie, pierwsze dni w przedszkolu, sukcesy i porażki w szkole, „bunty” i pierwsze miłości. Byś mimo matczynych wyzwań mogła kochać swoje dziecko miłością, którą definiuję (inspirując się Gaborem Mate) jako pełnie czułości i pozbawione oceny, bycie blisko i obok.

Program jest po to, byś mogła być wewnętrznie silna, a przy tym dawała sobie przestrzeń na słabość, zagubienie, zmęczenie i byś w odwadze potrafiła poprosić o pomoc. Byś mogła dobrze czuć się sama ze sobą i byś umiała przyjąć siebie i to w czym jesteś. Bez krytykowania siebie i wytykania sobie błędów.

Program jest też po to, by wesprzeć Twój związek. Byś mogła odnaleźć się w nim, sprawdzić, jak się czujesz i budować z tatą Twojego dziecka wspólną przestrzeń. Byś potrafiła stanąć za sobą i jednocześnie dostrzec męską perspektywę.

Jeśli natomiast jesteś samodzielną Mamą, Rodzicielstwo lekkości może pomóc Ci, by poukładać życie od nowa i stworzyć bezpieczną przestrzeń dla Twojej rodziny.

Ten program nie jest po to, byś stała się inną osobą – lepszą, bardziej zorganizowaną, bardziej spełniającą oczekiwania. 

Ten program jest po to, byś dostrzegała i doceniała swój potencjał w tym jaka jesteś tu i teraz. 

Byś z LEKKOŚCIĄ doświadczała swojej AUTENTYCZNOŚCI, byś w ZAUFANIU szukała rozwiązań, byś z ODWAGĄ podejmowała decyzje i byś budowała bliskie relacje, w KONTAKCIE opartym na empatii, zrozumieniu, miłości i czułości. Mój program ma Cię wspierać w odkryciu MOCY, którą nosisz w sobie. Mój program ma Ci pomóc znaleźć LEKKOŚĆ w Twoim życiu, takim jakie jest. A jeśli przyjdzie Ci ochota coś zmienić, zrobisz to by dążyć do czegoś nowego, a nie by przed czymś uciec. 

Rodzicielstwo lekkości jest po to, byś była blisko siebie, a dzięki temu blisko Twoich bliskich. 

Z LEKKOŚCIĄ I W MOCY.

Program Mocy dla Mam jest też po to, byś mogła poznać inne Mamy, takie jak Ty. Byś mogła dzielić się z nimi tym, co dla Ciebie ważne. Byś mogła nawiązać nowe relacje, a może nawet przyjaźnie.

Zapraszam Cię do naszej wspólnej przestrzeni. Przygody poznawania siebie, poznawania własnych dzieci i moszczenia się w codzienności w sposób, który będzie służył Tobie i osobom, które kochasz.

Jak to zrobimy?

Lekkość w macierzyństwie będziemy osiągać poprzez:

*8 trzygodzinnych warsztatów nabierania MOCY i doświadczania LEKKOŚCI, w przytulnej sali warsztatowej we Wrocławiu, przy ul. Ubocze 12/5 (Wrocław Wojnów), byś z każdym spotkaniem była lepszą przyjaciółką samej siebie. Taką, która jest w równowadze między dawaniem, a braniem. Taką, która potrafi słuchać i wie, że zasługuje na bycie wysłuchaną. Taką, która nosi w sobie MOC. Byś nauczyła się brać nie tylko NA siebie, ale też DLA siebie:)

*8 live’ów dedykowanych specjalnie dla Uczestniczek programu, przy uwzględnieniu bieżącego procesu grupy i podnoszonych przez Was tematów

*Obecność w moderowanej przeze mnie grupie na FB, w której między spotkaniami warsztatowymi możemy doświadczać relacji, wzajemnie się wspierać i kibicować sobie nawzajem w indywidualnych procesach.

*Dwie indywidualne sesje terapii IFS, które możesz wykorzystać w czasie programu, lub do roku od jego zakończenia. Byś mogła w większej prywatności zaopiekować swoje wrażliwe i delikatne doświadczenia, jeśli takie są Twoim udziałem.

Co będziemy robić w czasie warsztatów?

W czasie warsztatów skupimy się na Twoich relacjach, które masz ze sobą, na Twojej komunikacji z dziećmi i na Twoich relacjach z tatą Twoich dzieci  / Twojego dziecka. Zaprosimy do Twojej przestrzeni osobistej AUTENTYCZNOŚĆ, która pomoże Ci w podejmowaniu decyzji i obieraniu własnej ścieżki, ODWAGĘ, która wesprze Cię w trudnych momentach, gdy będziesz potrzebowała postawić granice, KONTAKT ze sobą, dzięki któremu odnajdziesz siebie i to, co jest dla Ciebie naprawdę ważne i ZAUFANIE, dzięki któremu dojdziesz tam, gdzie będziesz chciała być.

Będziemy pracować w grupach i indywidualnie, zaglądać w swoje wnętrze, dzięki ćwiczeniom i pytaniom i nieustannie się wspierać i uczyć się akceptować wszystko, w czym jesteś. Bez pośpiechu, bez ocen, w rytmie, ale też w elastyczności. Z uśmiechem, z lekkością. W doświadczaniu uczuć, przywoływaniu wspomnień, w odnajdywaniu siebie.

Warsztaty są oparte o ideę Porozumienia bez Przemocy Marshalla Rosenberga, a co za tym idzie na budowaniu świadomości wokół uczuć i potrzeb. Patrzenia na fakty i wrażliwości na pojawiające się oceny. Dążenia do formułowania próśb dających wybór, zamiast żądań, nakazów i zakazów. Budowaniu relacji opartych na byciu i chęci bycia blisko, zamiast na powinności, poczuciu winy, lub wzbudzaniu wyrzutów sumienia. 

Jak skorzystam z grupy na FB i live’ów?

Zdarza się, że pewne treści umykają nam w czasie spotkań warsztatowych. Live’y będą podsumowaniem warsztatów i inspiracją do pracy nad sobą – zawsze w atmosferze delikatności, czułości i akceptacji dla drogi, którą przebywasz i miejsca, w którym jesteś. Live’y możesz odsłuchiwać w dowolnym momencie i wracać do nich wielokrotnie. Masz zatem szansę dodatkowego wspierania się treściami Rodzicielstwa lekkości w dogodnej dla Ciebie chwili.

Dlaczego w programie jest opcja dwóch godzin indywidualnej terapii IFS?

Czasami bywa tak, że o niektórych sprawach nie chcemy mówić w grupie. Są dla nas delikatne, poruszające i uruchamiają nasze wrażliwe części. Dobrze jest je zaopiekować w warunkach indywidualnych i przez to bardziej bezpiecznych. Indywidualne spotkania mogą też być wspierające, gdy program się skończy, a Ty okrzepniesz w procesie, wrócisz do codzienności i pewnego dnia poczujesz, że potrzebujesz jeszcze coś poukładać, zrozumieć. Wówczas będę do Twojej dyspozycji. 

Dla kogo jest ten program?

Program jest dla Mam, które doświadczają:

 • zmęczenia, 
 • wypalenia,
 • zagubienia,
 • frustracji,
 • złości,
 • poczucia niezgody.

Program jest dla Mam, które tęsknią:

 • za zmianą,
 • za lekkością,
 • za spokojem,
 • za odnalezieniem się,
 • za bliskością,
 • za współpracą,
 • za odpoczynkiem,
 • za byciem „tu i teraz”

Program jest dla Mam, które chciałyby:

 • zrozumieć siebie i swoje dziecko,
 • dogadywać się z tatą dziecka / innymi członkami rodziny,
 • czuć wewnętrzną energię i moc,
 • mieć poczucie, że chcieć to móc,
 • umieć dbać o siebie,
 • umieć stawiać granice,
 • umieć oswajać emocje,
 • umieć powiedzieć „nie” i usłyszeć „nie”
 • witać każdy poranek z uśmiechem na twarzy.

 Zapraszam Cię, byś po uczestnictwie w programie:

 • Mogła czuć lub na nowo poczuć lekkość w życiu, swoim macierzyństwie, partnerstwie rodzicielskim,
 • Byś mogła doświadczać wewnętrznego spokoju,
 • Byś czuła, że bez ograniczeń oddychasz pełną piersią,
 • Byś nie czekała, aż ktoś pozwoli Ci być sobą,
 • Byś w odwadze pokazywała światu, że jesteś swoją własną przyjaciółką i umiesz o siebie zadbać,
 • Byś potrafiła rozmawiać z dziećmi i swoimi bliskimi tak, aby oni słyszeli i rozumieli Ciebie, a Ty ich,
 • By w Twoim domu królowała akceptacja, a każdy członek rodziny mógł rozkwitać,
 • By każdy problem mógł być rozwiązany z intencji miłości i obfitości,
 • Byś czuła się lekko i swobodnie we własnym domu i własnej rodzinie,
 • Byś nie musiała mówić, że żałujesz bycia Mamą.

Najbliższa edycja – EDYCJA WIOSENNA:)

09.05.2022-01.07.2022 (zapisy OTWARTE)

8 poniedziałkowych trzygodzinnych warsztatów – w godzinach 17.00-20.00

8 piątkowych godzinnych live’ów na FB o godz. 10

 8 tygodni bycia razem poprzez warsztaty, live’y i grupę na FB „Rodzicielstwo lekkości”

2 indywidualne godzinne sesje IFS (na żywo lub on-line), z gwarancją terminu, do wykorzystania w czasie programu lub do roku od jego zakończenia

Miejsce spotkań:

Przytulna sala warsztatowa we Wrocławiu, przy ul. Ubocze 12/5.

Daty warsztatów:

09.05.2022 (poniedziałek)

16.05.2022 (poniedziałek)

23.05.2022 (poniedziałek)

30.05.2022 (poniedziałek)

06.06.2022 (poniedziałek)

13.06.2022 (poniedziałek)

20.06.2022 (poniedziałek)

27.06.2022 (poniedziałek)

Daty live’ów:

13.05.2022 (piątek)

20.05.2022 (piątek)

27.05.2022 (piątek)

03.06.2022 (piątek)

10.06.2022 (piątek)

17.06.2022 (piątek)

24.06.2022 (piątek)

01.07.2022 (piątek)

Inwestycja w program: 6000 zł

Jeśli potrzebujesz rozłożyć kwotę na raty (od 2 do 4 rat), daj proszę znać. Możesz wziąć udział w programie, korzystać z niego i tego, co odkryjesz dla siebie, a jednocześnie opłacić go w dogodnym dla siebie czasie.

Warunkiem rezerwacji miejsca jest opłata programu w sklepie:

https://pozytywnerelacje.com/produkt/autorski-program-mocy-dla-mam-rodzicielstwo-lekkosci/

a w przypadku płatności ratalnej zgłoszenie mailowe na adres:

[email protected]

i wpłata pierwszej raty (1500 zł) na podany zwrotnie nr konta.

Jeśli masz pytania, możemy również umówić się na 30 minutową rozmowę telefoniczną, by móc się poznać, bym mogła odpowiedzieć na Twoje pytania, usłyszeć Twoje potrzeby i ustalić szczegóły.

Zapraszam Cię już dziś:)

Dobre słowa...

"Nie wiem jak to działa, ale działa! Po programie dalej mam dzieci, rodzinę, jestem mamą i żoną, dalej często niewyspaną i zmęczoną, okoliczności się nie zmieniły ale ja… inaczej już patrzę na siebie i codzienność. Program pokazał mi, że mogę się zatrzymać, jakoś zdystansować, nie zapalać za każdym razem, gdy jest pod górkę, gdy jest ciężko i trudno. Dla mnie czas spędzony z Małgosią dał mi nowy wymiar siebie. Czuję świeżość w duszy i umyśle i naprawdę czuję się silniejsza! To jest właśnie ta MOC, której jako Mama dwójki małych dzieci baaaardzo potrzebowałam. Małgosiu, bardzo Ci dziękuję, jesteś genialna!"
Agata
"Genialny program i prowadząca. Baaardzo dużo mi dał – wiem, na czym się zapalam i „haczę” i o co muszę zadbać w relacjach z najbliższymi. Nie dowiesz się tego z żadnej książki. Małgosia jest świetna w tym, co robi. Poniedziałkowe sesje były w moim przypadku najczęściej „przepłakane”, bo dotykały trudnych dla mnie tematów. Gosia dawała dużo wsparcia i nie pozostawiała żadnych pytań bez odpowiedzi. W ciągu tygodnia zasypywałam nasza grupę fejsbukowa relacjami z tego, jak poradziłam sobie z wyzwaniami w danym dniu – Gosia zawsze znalazła czas, żeby to mądrze skomentować, zadać wspierające pytanie albo po prostu pocieszyć. Piątkowy live to zastrzyk odwagi, pozytywnej energii na weekend i kolejny tydzień. Cudnie skomponowany miesiąc samorozwoju (u nas kurs był krótszy bo miałyśmy kameralna grupę). Pozostaje w kontakcie z Małgosia, bo czuje, że to dopiero mój początek drogi ku lekkości i mocy. Polecam każdemu, kto jeszcze się waha. Ten kurs to nie koszt, to inwestycja!!!"
Ania

Zobacz produkty w sklepie