Pozytywne Relacje w Związku

Autor: @pozytywnerelacje |

„Nie chodzi o to , by czekać aż burza minie. Chodzi o to, by tańczyć w deszczu.”

Vivien Green

Zdarza się, że relacje między dwojgiem ludzi są zapętlone jak kłębek wełny. Nikt nie wie, gdzie zaczyna się konflikt. Wydaje się też, że napięcie, ból i brak zrozumienia są niemożliwe do ukojenia.

Warto jednak spojrzeć na tę relację z perspektywy spełnionych i niespełnionych potrzeb oraz towarzyszącym im uczuciom. Warto wyjść poza schemat oceniania siebie i / lub partnera.

Usłyszenie siebie nawzajem to pierwszy krok do porozumienia i naprawienia relacji lub zbudowania jej od nowa.

Jeśli znaleźliście się w punkcie, w którym nie czujecie się dobrze w swoim związku.

Kłócicie się, nie potraficie się porozumieć i nie znajdujecie służących Wam rozwiązań, a jednocześnie nadal chcecie być razem i budować wspólną przyszłość, zapraszam Was na spotkanie.

Pomogę Wam przyjrzeć się sobie w Waszej relacji i dostrzec się nawzajem. Nauczę Was, jak porozumiewać się w sposób świadomy w oparciu o Porozumienie bez Przemocy Marshalla Rosenberga, abyście po zakończeniu naszych spotkań, potrafili budować i żyć w służącej Wam relacji.

Sesje prowadzę:

w gabinecie w Niepublicznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej przy ul. Strachocińskiej 159 we Wrocławiu lub on-line, via skype.

Sesje prowadzę w języku polskim i angielskim.

Zapisy: 

– mailowo: [email protected]

– telefonicznie: 607 660 949 (w przypadku zajętego numeru bardzo proszę o wiadomość sms. Oddzwonię tak szybko, jak to możliwe)

Zapraszam do kontaktu.

Małgorzata Żółtaszek

Możliwość komentowania jest wyłączona.