PL EN DE

Jak pracuję?

Autor: Małgorzata Żółtaszek |

Pracuję indywidualnie wg Coachingu opartego na potrzebach, z osobami dorosłymi, które chciałyby wprowadzić zmiany w swoim życiu. Zmiana pracy, wyjście ze strefy „muszę” i przejście do strefy „chcę”, czy realizacja wyznaczonego sobie celu.

Wspieram również m. in. kobiety, mężczyzn i pary, rodziców i nauczycieli, biznesmenów i kobiety biznesu, którzy borykają się z trudnościami w relacjach – osobistych w małżeństwie lub partnerstwie, osobistych lub zawodowych w relacjach z dziećmi, a także w komunikacji w codziennej pracy.

Sesje prowadzę głównie przez skype. Jest to sprawdzona dla mnie formuła, która pozwala na komfort i poczucie bezpieczeństwa u Klienta, a jednocześnie umożliwia oszczędność, tak cenionego dzisiaj, czasu. Poprzez skype mogę pracować z Klientami z rożnych miast w Polsce i innych krajach.

Cykl sesji coachingowych, to zazwyczaj ok. 10 spotkań. Rozpoczyna się pół godzinną bezpłatną sesją, w czasie której definiujemy z Klientem sposób pracy i formę. Jest to też okazja by się przekonać, czy wzajemna współpraca jest możliwa i czy formuła on-line jest tym, czego Klient szuka.

Sesja w cyklu trwa 1 h zegarową.

Zapraszam do kontaktu!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz